HAYAL GÜCÜNÜZÜ ATEŞLEYİN!
Bölgeniz: HOUSTON, TX Değiştir
Size en yakın Mad Science:
Mad Science of Houston Devam
Bölgeniz: HOUSTON, TX  


Can't find your location? Contact the head office for help.
e-bülten kayit
Bizi Takip Edin
Workshop space drawings
Camp telescope

FAQ

GELECEGIN UZAY KÂSIFLERI AKADEMISI 

Dünya, Ay, Mars ve Ötesini Kesfedin!!!

Mad Science ve NASA birlikte çalisarak uzay hakkinda merak ettiklerinizi ve ögrenmek istediklerinizi Gelecegin Uzay Kâsifleri NASA Akademisi temali programlari ile sizlere vermekte….

Gelecegin Uzay Kâsifleri Akademisi Nasa Isbirligi Ile Gelistirilmistir!

Gelecegin Uzay Kâsifleri Akademisi, çocuklarimizi kesif seyahatine götürmektedir . Mad Science`a özel uygulamali aktiviteleri ile, sasirtici gösterilerle,eglendirici,egitsel içerigi olan kendilerinin yaptigi ve eve götürecekleri maketlerle, öyle bir deneyim yasayacaklar ki, bunu yasadigimiz dünya disina ait hissedecekler.

MAD SCIENCE VE NASA EGITIM ORTAGIDIR! 

UZAYA SEYAHAT
Gerçek dünya gezgini olmanin yolunu ögrenelim. Kendi tasarladigin araba motorunu,balon roket ile yaristirarak tepki etkisini ögrenelim.Gerçek bir roketin firlatilisinda kullanilan itme kuvveti prensiplerini görelim. Uzay mekigini yaparak uçusunu izleyelim. 
Eve Götürülebilen Malzeme : Uzay Mekigi

ATMOSFER VE ÖTESI
Bizler dünyamiz üzerinde ve ötesinde bulunan atmosferi kesfetme görevindeyiz. Hep beraber günesin dogusunu gözlemleyelim ve gökkusaginin sonuna dogru seyahat edelim.Her seferinde bir molekül kullanarak, çesitli gezegen atmosferlerini karistiralim. Size verilen "Shimmering Yildizlarini"kullanarak,uzayda yildizlarin nasil göründügünü kesfedelim.
Eve Götürülebilen Malzeme: Parildiyan Yildizlar

GÜNES VE YILDIZLAR
Bu yildizlar programimiz senin yildizlara gitme biletin olacak.Yildiz tozunun yansimasini seyredelim.Karisik galaksimizde seyahat ederken yildizlarin yasam sürecini arastiralim."Bean Dipper"kullanarak 3 boyutlu atesli karanliklardaki takim yildizlarini yaratalim.
Eve Götürülebilen Malzeme: Takim Yildizi

ROKET BILIMI
Size bir roket bilim adami olma sansi veriyoruz!"Uzay Yaris Oyunu"yardimiyla uçmanin dört temel kuvvetini arastiralim.
Eve de götürebileceginiz Skyblazer II Rocket`ini yaparken roket imalatindaki bilimi birlikte kesfedelim.
Eve Götürülebilen Malzeme: Skyblazer II Rocket

GEZEGENLER VE AYLAR
Hep beraber günes sistemimizin en ücra kösesine kadar kesfe çikalim.Üç boyutlu "Günes Sistemi Yap/Boz"umuzu kullanarak,hem eglenerek hemde ögrenerek çilgin bir gezegen turu yaparken,Ay Tutulmasi`ni yaratalim,gezegenlerin nasil dizildigini ögrenelim.Daha sonra Eve de götürebileceginiz eglendirici Kepler`in küpünü yapalim.
Eve Götürülebilen Malzeme: Kepler Küpü

GÖKYÜZÜ OLAYLARI
Göktaslarinin gizemlerini arastiralim ve uzayda yasanan olaylari,uydu isiklarinin yansimasini kullanalim.Eve de götürebileceginiz "Catch-a-Coment"ile kuyruklu yildizi yakindan inceleyelim.
 Eve Götürülebilen Malzeme: Kuyruklu Yildiz

UZAYDA YASAM
Uzay uçusunda kullanilan elbise ile bir astronotun uzaydaki hayatini yasayalim.Önemli bir uzay görevini tamamlamak üzere olan bir ekip olarak,örnek bir uzay istasyonu insa edelim ve kendine ait bir kozmik kronometre ile dünyadaki zamani ölçelim.
Eve Götürülebilen Malzeme:Kozmik Kronometre

UZAY TEKNOLOJISI
Uzayin derinlikleri için tasarlanmis teknolojiyi kesfe çikalim.Lazer isinini,lazer labirentinde kullanarak,radar teknoloji prensiplerinden yaralanarak,gizlenmis daglari ve uzayda kullanilmak üzere tasarlanmis olagan objeleri kesfedelim!Gökyüzünü aydinlatacak"Yildirim Firlaticisi"ni yaninizda eve götürebileceksiniz.
Eve Götürülebilen Malzeme: Yildirim Firlaticisi

 

 

MEMNUNIYET GARANTI EDILIR!

 

 

 

Hayal Gücünüzü AtesleyinEtkinliklerimiz
Mobil Sürüm | Gizlilik Politikası | Şartlar Ve Koşullar LEGO®, the LEGO® logo, the Minifigure, MINDSTORMS® and LEGOLAND® are trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site. Telif Hakkı © 2019 Mad Science Group Inc. - Tüm Hakkı Saklıdır
8360 Bougainville Street, Suite 201, Montreal, Quebec, Canada, H4P 2G1