HAYAL GÜCÜNÜZÜ ATEŞLEYİN!
Bölgeniz: HOUSTON, TX Değiştir
Size en yakın Mad Science:
Mad Science of Houston Devam
Bölgeniz: HOUSTON, TX  


Can't find your location? Contact the head office for help.
e-bülten kayit
Bizi Takip Edin
Birthday box
Birthday plasma Birthday

FAQ

Soru: Mad Science ile Dogum Günü Partisinde Çocuklar Neler Yapar?
CVP: Iki farkli Gold ( 60 dakika ) ve Premium Parti programimiz ( 1 saat 45 dakika) bulunur.Çocuklar evine sigamayan bay yumurtayi hava basinci yardimiyla eve sokma, enerji halkalarini yakalama, gökkusagini özel gözlüklerle izleme, vorteks yarismasi, simsek olusturma, gölge yakalama oyunu gibi pek çok eglenceli aktivite yaparken, son 10-15 dk’da her bir çocugun evlerine götürebilecekleri oyun hamurlari oyun jölelerini özel MS logolu kaplarinda yaparlar. Ayrica, kurubuz ile eglenceli köpükler, bulutlar olusturma, hovercraft ile havada gezme, lazer isik gösterisiyle dogum günü sarkisi söyleme, pamuk sekeri yapma gibi ek seçenekler de sizlerle olur.Dogum günü çocuguna  ayrica özel Mad Science posteri ücretsiz verilir.

Soru: Ne Kadar Önceden Basvuru Yapmaliyim?
CVP: Parti rezervasyon takvimimiz kisa sürede, hizla dolabilmektedir. Premium parti gösterilerimiz sinirli sayida oldugundan, eglencenizi uzatmak için seçeceginiz ek gösteriler için en kisa sürede rezervasyonunuzu ve seçiminizi yapmaniz beklenir.

Soru: Dogum Günü Partisi için Nasil Rezervasyon Yaparim?
CVP: Basvuru formunu doldurup bize faks ( 0212 637 27 26 ) veya E-posta :dogumgunu@madscience-ist.com  yollamaniz yeterli. Bize e-posta atarak ya da telefonla arayarak basvuru formunu isteyebilirsiniz.

Soru: Mad Science Partileri Ne zaman Verilir?
CVP: Hafta içi ya da hafta sonu fark etmez, önceden belirlenmis gün ve saatte Mad Science ekibi  partinizde yerini alir.

Soru: Net olarak Davetli Sayimi Bilmeli miyim?
CVP: Hayir, ancak partinizin kusursuz olmasini isteriz. Bu sebeple, en geç bir gün öncesinden davetli sayinizi tahmini de olsa bildirirseniz, sayiya göre biz de malzeme hazirligimizi yapariz, katilimci sayisi 20 üzeri çocuk için ikinci bir  egitmen saglariz.

Soru: Temali Dogum Günü Partileriniz Var mi?
CVP: Mad Science parti programlari tüm özel günleriniz için uyarlanir.

Soru: Mad Science Egitmeni Ne zaman Parti mekaninda Olur?
CVP: Egitmenimiz yarim saat öncesinden parti mekaninda olup, masa düzeni, kurulum hazirligini yaparak çocuklarla tanisir.

Soru: Parti Alaninda Size Nasil Bir Yer Ayarlamaliyim?
CVP: Dikdörtgen bir masa ile etrafinda çocuklarin U veya tiyatro düzeninde minderlerde ya da sandalyede oturduklari, gürültüden uzak bir alan bizim için yeterlidir.

Soru: Yeriniz Nerede? Etkinlikler Sizin Yerinizde mi Yapiliyor?
CVP: Etkinlikler için yerimiz bulunmuyor. Tüm etkinliklerimizi davet ettiginiz yerlerde (ev, sosyal tesis, parti evi) gerçeklestiriyoruz.

Soru: Sizin Için Hangi Malzemeler Gerekli?
CVP: Elektrik baglantisi, sicak/soguk su, dikdörtgen bir masa (1,5 m x 80 cm), bazi deneylerimiz için karartilabilir oda ihtiyacimiz olur.

Soru: Parti Programimda (Gün, saat,yer) Degisiklik Oldu,Ne Yapmaliyim?
CVP: Bize en geç  2 is günü (48 saat) önceden bildirmeniz yeterli olacaktir.

Soru: Mad Science Egitmeni Parti Programina Devam Ederken, Baska Aktiviteler (Yüz boyama, yemek yeme vs.) de Devam Edebilir mi?
CVP: Gold Parti programi sirasinda  egitmenimiz gösterisine, çocuklarla interaktif sekilde devam eder. Es zamanli devam edecek farkli bir aktivite,  çocuklarin dikkat dagilmalarina sebep olur. Buna göre parti akis düzeninizi planlamalisiniz.

Soru: Parti Programiniz Her alanda Yapilabilir mi?
CVP: Açik ve kapali alana uygun parti programlarimiz mevcuttur. En iyi etkinliklerimiz kapali mekanda verilenler olup, havanin müsaade ettigi ortamlarda açik mekanlarda da verebilmekteyiz.

Soru: Egitmeninizle Nasil Iletisim Kuracagim, GSM Numarasini Alabilir miyim?
CVP: Parti tarihinizden bir gün önce, Mad Science Parti Yetkilisi tarafindan görevli Egitmenin iletisim bilgileri size verilir.

Soru: Mad Science Partileri Hangi Yas Grubuna Uygundur?
CVP:4-12 yas grubuna uygundur.Tabii ki diger yas grubundakiler de izleyebilirler.

Soru: Ödemeyi Nasil Yapacagim?
CVP: Parti bitiminde, etkinligi gerçeklestiren Mad Science Egitmenine ücreti takdim edebilirsiniz.

Soru: Ücretin Yaninda Bahsis Vermek Uygun mudur?
CVP: Müsteri memnuniyetiniz geregi zorunlu olmayip,dileyen veliler makul miktarda verilmesi uygun olmaktadir.

 

 Eger Karariniz EVET ise ! Hemen Arayiniz…

Istanbul - Avrupa 0212 637 27 22
Istanbul - Anadolu 0216 465 36 78
Izmir 0232 342 82 22

 E-posta: dogumgunu@madscience-ist.com

 Anlasilmayan veya detay bilgi için Merak Ettikleriniz sayfasini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Hayal Gücünüzü AtesleyinEtkinliklerimiz
Mobil Sürüm | Gizlilik Politikası | Şartlar Ve Koşullar LEGO®, the LEGO® logo, the Minifigure, MINDSTORMS® and LEGOLAND® are trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site. Telif Hakkı © 2019 Mad Science Group Inc. - Tüm Hakkı Saklıdır
8360 Bougainville Street, Suite 201, Montreal, Quebec, Canada, H4P 2G1