HAYAL GÜCÜNÜZÜ ATEŞLEYİN!
Bölgeniz: HOUSTON, TX Değiştir
Size en yakın Mad Science:
Mad Science of Houston Devam
Bölgeniz: HOUSTON, TX  


Can't find your location? Contact the head office for help.
e-bülten kayit
Bizi Takip Edin
Camp camera
Camp magnifying lens

Mad Science Türkiye Sosyal Ağlarda Sizi Bekliyor!

Tüm dünyanin online iletisime geçtigi, hatta online iletisimin gücüne güvendigi günümüzde, yenilikçi, edutainment  konusunda Velilerimiz ve degerli varliklari çocuklari  ile temasa geçebilmek, ülkemizde mevcut teknolojiyle birlikte degerli Velilerimize ve çocuklarina her zaman daha iyi bir hizmet vermeyi hedefledik.

Dijital dünyada tek tarafli iletisimdense, diyalog kurmanin siz Velilerimizi  daha memnun edecegine inandigimizdan; Bu yil basindan itibaren bütün dünyada diger Mad Science kanallari ile es zamanli olarak web sayfamiz sosyal medya altyapisina uygun gençlestirilmis, bir süre önce de Mad Science Türkiye Sosyal Medya kanallarini aktif olarak kullanmaya baslamis bulunmaktayiz.

Sosyal Medya mecralarinda yer alan hesaplarimizi takip etmeye baslayarak Mad Science Türkiye'de en güncel etkinlik  haberlerine ulasabilirsiniz. Böylece etkinlik  haberlerimizi ilk siz ögrenmis, kampanya ve firsatlarimizdan ilk siz yararlanmis olacaksiniz. Ayni zamanda her türlü soru ve sorununuz için web sayfamizda yer alan Bize Ulasin sayfasindan bizlere ulasabilirsiniz. En kisa zamanda sizinle iletisime geçip, konuyla ilgili sizi bilgilendiriyor olacagiz. 


Hikayeler
 

Hayal Gücünüzü AtesleyinEtkinliklerimiz
Mobil Sürüm | Gizlilik Politikası | Şartlar Ve Koşullar LEGO®, the LEGO® logo, the Minifigure, MINDSTORMS® and LEGOLAND® are trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site. Telif Hakkı © 2019 Mad Science Group Inc. - Tüm Hakkı Saklıdır
8360 Bougainville Street, Suite 201, Montreal, Quebec, Canada, H4P 2G1