HAYAL GÜCÜNÜZÜ ATEŞLEYİN!
Bölgeniz: HOUSTON, TX Değiştir
Size en yakın Mad Science:
Mad Science of Houston Devam
Bölgeniz: HOUSTON, TX  


Can't find your location? Contact the head office for help.
e-bülten kayit
Bizi Takip Edin
Camp human body
Special event sphere

Our Partners

Educa Egitim ve Animasyon Hizmetleri A.S.


Kimler Öncelikli?: Uluslararasi bir sirketle is ortagi olmak isteyen, çocuklari çok seven, genç ,dinamik, lisan bilir, Il’inde itibar sahibi ve güvenilir yatirimci girisimciler ariyoruz.

 

Franchise Paket Içerigi: 10 yillik il bazinda korumali franchise isim hakki ,ilk yatiriminizda para kazandiracak özel Mad Science etkinlik malzeme tedariki, 5 gün süreli -yatirimci ve personel ekibin egitimi, pazarlama destegi ve Ofisiniz kuruldugunda yerinde etkinlik sunum destegi . Detay bilgiler ve görüsme için Ofisimizi arayabilirsiniz.

 

Franchise Verilecek Iller: Bütün iller.


Girisimci Markamizi Neden Tercih Etmeli? :

Düsük yatirim maliyeti ve düsük isletme giderleri (yari zamanli egitimciler),

Devlet ve özel okullardan olusan büyük ve yaygin pazar,

Büyük kitlelere ulasabilen özel etkinlikler ( etkileyici ve farkli dogum günleri, yaz-kis bilim kamplari, AMV’lerle beraber yapilan etkinlikler..)

Bilim kültürünü ve bilim iletisimini toplumun daha genis kesimlerine yaymak, bu sayede toplumun bilime olan ilgisini arttirmak, çocuklari ve gençleri tüm bilim alanlarinda kariyer yapmaya özendirmek, bilim insanlariyla farkli kesimleri kaynastirmak ve bilimsel bilgiyi topluma eglenceli bir ortamda aktarmak isteyen Bilime yatirim yapmayi düsünen girisimlere uygun ve zengin içerikli programlara erisim imkani.

Uluslararasi basarisi kanitlanmis, marka bilinirligi ve basari öyküleri tecrübesi

 

Franchise olma avantajlari:
Franchise alarak, girisimci yatirimin geri dönüs oranini garanti altina almaktadir. Üstelik bilinen bir marka ile hareket etmek girisimciye marka bilinirligi, farkindalik ve müsteri portföyü ve rakiplerinden önde ise baslamasi konusunda katki saglar, Istanbul Merkezli yerel destek ile pazarlama ve satis faaliyetlerinde kisa sürede hizli pazara girme, satis yapma imkanina sahip olunur.

Mad Science Franchise ile girisimci, düsük yatirim maliyeti, kazanciniza uygun isletme gideri ve satilan etkinliklerin tekrar yüzdesi yüksek ürün özelligi avantajlari ile yüksek ciro , kar eden ve nakit girisi saglamasi yaninda, yüksek müsteri memnuniyetine sahip olur. 

Mad Science’in uluslararasi network baglantisi ile sürekli uzaktan egitim alma /video ile ögrenme , arastirma gelistirme destegi, uluslararasi know how aktarimi, yillik uluslararasi Franchisee toplantilarina katilim, güçlü Mad Science karakter, resim, görsel poster ,brosür ve zengin içerikli pazarlama materyeller destegi.

En son teknolojik- sosyal medya altyapisi ile Türkçe içerikli Mad Science web sitesi / facebook/Twitter/Youtube  altyapisina dahil olma ve kullanim/pazarlama hizmetlerinden yararlanma imkani.Mad Science Group Kanada Firma Bilgileri:

Kurulus Yili: 1985

Çalisan Sayisi: 30

Firma Merkezi: Montreal/Kanada

Franchisee Sayisi: 180 ( Kanada, ABD ve 20 ülkede)

Firma Tanitim:

26 yillik Kanada Montreal merkezli Mad Science Group, 3-12 yas grubu çocuklara Fen bilimini eglenerek ögreten, ögrenirken eglendiren, konusunda öncü ve lider markasi Mad Science.

Mad Science Interaktif, eglenceli ve egitici sunumlar/gösterilerle çocuklarin merak ve hayal gücünü ateslemek, fen biliminin gerçekte ne oldugunun ve yasadigimiz dünyayi nasil etkilendiginin ögretilmesine katkida bulun kendi alaninda rakipsiz, eglenceli fen egitim programlarini eglenceli gösteri ve aktivitelerle ABD, Kanada, 25 ayri ülke ve Türkiye’de basariyla sunan bir kurulustur.

Hizmetlerimiz / Ürünlerimiz:

Mad Science’in Bilim Program paketleri;

• Okul Sonrasi Programlar 

• Okul Öncesi  Atölye Programlari 

• Ilk ögretim için Atölye Programlari 

• Yaz ve Tatil  Kamp Programlari,
 

Eglenceli Bilim Gösteri Programlar ise;

• Dogum Günü Partileri ,

• Eglenceli Bilim  Gösteri  Programlari  (AVM ve kurumsala yönelik)

• Bilim Gösteri Programlari 

 

Banka Finansman Destegi: Türkiye Garanti Bankasi’nin Franchisee - Isimi Kuruyorum destek paketinden yararlanma kolayligi.

 

 

  


 


 

 

 

Hayal Gücünüzü AtesleyinEtkinliklerimiz
Mobil Sürüm | Gizlilik Politikası | Şartlar Ve Koşullar LEGO®, the LEGO® logo, the Minifigure, MINDSTORMS® and LEGOLAND® are trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site. Telif Hakkı © 2019 Mad Science Group Inc. - Tüm Hakkı Saklıdır
8360 Bougainville Street, Suite 201, Montreal, Quebec, Canada, H4P 2G1