HAYAL GÜCÜNÜZÜ ATEŞLEYİN!
Bölgeniz: ASHBURN, VA Değiştir
Size en yakın Mad Science:
Mad Science of Washington Devam
Mad Science of Hampton Roads Devam
Bölgeniz: ASHBURN, VA  


Can't find your location? Contact the head office for help.
e-bülten kayit
Bizi Takip Edin
Workshop cat skeleton
ASP electricity

Our Reviews

Bizi değerlendirin!
Etkinliklerimiz:

Bölgeniz:

Summer Programs
Yaz okulunda çocuguma bilimi sevdiren ve ayni zamanda eglendiren Mad Science ekibine tesekkür ederim. Böyle bir kurumu keske daha önceden kesfetseydim.

Comments

Birthday Parties
Çocugum unutulmaz bir dogum günü yasadi. Dogum gününe katilan çocuklarda çok eglendi. Dostlarim bana böyle bir dogum yapma fikrinin nereden geldini sordu. Youtube'da deney videolari izlerken Mad Science youtube kanali ile tanismaktan geldigini söyledim. Türkiye'nin en iyilerinden biri olan Mad Science ailesine ve degerli ekibine tesekkür ederim.

Comments

After School Programs
Merhaba, Fen ögretmeniyim. Çok kisa bir zaman önce atandim. Ögrencilerimin izlemesi için bilimle ilgili video arastirmasina girmistim ve Mad Science Türkiye'nin youtube kanalinizi kesfettim. Kanalinizda onlarca birbirinden mükemmel videolar bulunmaktaydi. Pazar günü vakit ayirdim ve tüm videolarinizi izledim bir sürü notlar aldim. Kanalinizi ögrencilerimle paylastim ve izlemelerini, yeni videolari kaçirmamalari gerektigini siklikla ifade ettim. Tüm Mad Science ekibine tesekkür ederim. Sizin sayenizde ögrencilerim yeni seyler ögrendi ve bilimi biraz daha sevdi. Saygilarimla...

Comments

Birthday Parties
Merhabalar,

Kizimin dogum gününün diger dogum günlerinden farkli olmasini istedim ve arastirmaya basladim. Kizim ayrica ilgi alanlari bilim ve deneylere çok meraklidir. Esime, dostuma ve google sordugumda Mad Science ile tanistim. Telefonla aradigimda sag olsunlar çok yardimci oldular. Kizim dogum gününde çok eglendi ve çok güzel geçti. Deneyler harikaydi. Mad Science ekibinin özel ilgisinden dolayi tesekkür ediyorum.

Comments

Summer Programs
Merhaba Mad Science Ekibi,
Yaz okulunda çocugum Mad Science ile bilimle tanistigini ve bilimi çok sevdigini benimle paylasti. Bilimin aslinda sikici olmadigini ve çok eglendigini seneye bir daha gitmek istedigini belirtti. Sizler sayesinde çocugum çesitli deneyleri arastirmaya koyuldu merak duygusu biraz daha artti. Çocuklarla tek tek ilgilenen egitmenleriniz olmak üzere tüm Mad Science ekibini tebrik ederim.

Comments
[ 1 | 2 | 3 | 4 ]
 

Hayal Gücünüzü AtesleyinEtkinliklerimiz
Mobil Sürüm | Gizlilik Politikası | Şartlar Ve Koşullar LEGO®, the LEGO® logo, the Minifigure, MINDSTORMS® and LEGOLAND® are trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site. Telif Hakkı © 2019 Mad Science Group Inc. - Tüm Hakkı Saklıdır
8360 Bougainville Street, Suite 201, Montreal, Quebec, Canada, H4P 2G1